تبلیغات
سایت کوروش کبیر - اموزش اریپودلیک

آموزش صفحه اصلی

 

latest events

اینجا بیشتر بخش اخرین رویداد ها میباشد و در قسمت سمت چپ هوم قرار داده شده، در بالای آن دو بخش قرار دارد که یکی بخش نشنال و دیگری اینتر نشنال میباشد. بخش نشنال مربوط به اخبار و اتفاقات مهم کشور ماست و بخش دیگر مربوط به اخبار جهان میباشد.
در اینجا مثلا میبینید در اول همانجایی که من خط کشیده ام یاد اوری میکند که روز انتخابات ریاست جمهوری است و معمولا روز رای گیری ها را در اینجا یاد اور میشود
، در اینجا قرار داد های نظامی و نتایج جنگ ها و همانطوری که گفتم یاد اوری رای گیری ها و کلا اخبار وطن ما قرار داده شده، کم کم با این بخش بیشتر اشنا خواهید شد.

shouts

قسمت دوم یا قسمت شات هست که شما تصویر ان را در بالای سمت راست صفحه خود میبینید، هر نفر میتواند روزی سه شات بنویسد و با نوشتن ان دوستان شما میتوانند ان را بخوانند، این جا هم به سه بخش تقسیم شده چون اموزش ما مختصر است از ان میگذریم اما یاد اور بشوم که فقط روزی سه شات میتوانید بنویسید و تعداد کلماتی که میتوانید بکار ببرید هم بسیار محدود میباشند، بعد از نوشتن خبر خود برای دوستان در کادر بالای ان دکمه شات را بزنید نوشته شما برای دوستانتان به نمایش در می اید.

news

قسمت روزنامه ها مهمترین قسمت این صفحه است.
اینجا شما میتوانید اخرین اخبار را بخوانید، اینجا هم به چند بخش تقسیم میشود:

·         بخش اول که در پیش فرض فعال است بخشیت که بیشترین ارا و خواننده ها را بخود اختصاص داده.

·         بخش دوم اخرین و جدید ترین مقالات.

·         بخش سوم هم اخبار جهانی.

فقط پنج خبر را شما میتوانید در صفحه اول ببینید اما اگر خواستید اخبار دیگر را بخوانید روی لینکی که در زیر ان هست و در تصویر زیر ان را خط کشی نموده ام را کلیک نمایید.

بخش اخر هم بالای قسمت روزنامه هاست، در اینجا یک لینک قرار داده شده که ادمین سایت اخرین اخبار و اپدیت های سایت و تغییرات را به اطلاع همگان میرساند.
*************************************
همانطور که گفتم در بخش هوم مهمترین قسمتها قسمت شات و قسمت روزنامه ها است که شما میتوانید با خواندن مقالات یا شات دوستانات از اخبار با خبر شوید.

 


صفحه بعدی