تبلیغات
سایت کوروش کبیر - اموزش اریپودلیک

آموزش پروفایل

حال در اینجا به اموزش صفحه پروفایل و منو های داخل ان میپردازیم.
همانطور که در چند جای این اموزش ذکر شده سعی ما بر این است این اموزش ها بسیار ساده و خلاصه بیان شده و تا انجا که ممکن است قسمت هایی که ممکن است زیاد کارایی نداشته باشد توضیح داده نمیشود.

در بالای پروفایل خود شما پرچم کشوری را که در ان ساکن هستید میبینید، درست بغل پرچم شما لینک نام کشور و شهری را که در ان ساکن هستید را مشاهده میکنید، با کلیک بر رو نام کشور به صفحه ای میروید که مشخصات و شهر های کشوری را که در ان ساکن هستید را میبینید و با کلیک بر روی نام شهر محل سکونت خود میتوانید مشخصات شهر محل سکونت خود را مشاهده کنید مثلا چند نفر در ان زندگی میکنند و یا این شهر داری چه نوع بیمارستانی هست و غیره.
National Rank:
در این قسمت شما ره ای را میبینید که نشان گر مقام اجتماعی شما در کشوری که ساکن هستید میباشد.


Forfeit Points: 0.0/5:
این شماره یه توضیح خاص داره، هر شهروندی امتیاز منفی 5 بیاره اخراج و بن میشه، یه سری قوانین و مقررات هست در این دنیای مجازی که رعایت نکردن اونها باعث امتیاز منفی یا در مواردی باعث بن شدن میشود. از مواردی که باعث میشود یک شهروند بدون اخطار و امتیاز منفی اکانتش بن بشود و اخراج شود این است که یک شخص دو اکانت داشته باشد، پس به هیچ عنوان با یک کامپیوتر از دو اکانت استفاده نکنید.

در زیر این قسمت هایی که توضیح دادم قسمت شات شما قرار دارد که در قسمت اموزش صفحه هوم در مورد ان توضیح دادم، شما میتوانید اخرین پیامی که برای دوستان خود نوشته اید را در اینجا مشاهده نمایید.

یک منو در سمت راست تصویر وجود داره که من بدور ان خط قرمزی کشیده ام، این منو شامل سه قسمت میباشد که در مورد ان توضیح خواهم داد
Edit Profile:
با کلیک بر روی
Edit Profile وارد صفحه ای میشوید که میتوانید در آن ایمیل خود تاریخ تولد خود آواتار خود و پسورد بازی خود را تغییر دهید.

change residence:
در قسمت
change residence برای تغییر منطقه ای که در آن زندگی میکنید میتوانید اقدام کنید اما قبل از سفر کردن از کشوری به کشور دیگر باید از کار خود استعفا دهید که در صفحه مربوط به شرکتی که در آن هستید دکمه resigne را میزنید .همچنین اگر در حزبی هستید از آن هم باید استعفا دهید و ضمنا باید برای سفر از بازار بلیط تهیه کنید.

donation list:
در قسمت
donation list شما اگر به کسی کالا یا پولی دادید یا کس دیگری این کار را با شما کرده باشد در این بخش ثبت میشود.

 

در این بخش تمام پولهایی که در حسابتان دارید دیده میشود.نکته اینکه اگر شما به کشوری دیگر سفر کنید واحد پول آن کشور برای شما فعال میشود و در ابتدا صفر است. البته تا قبل از اینکه به کشور دیگری سفر کنید یا واحد پولی کشور دیگری را خریداری کنید تنها مقدار گلد و ریال نمایش داده خواهد شد.

 

این بخش همان انبار شماست که کالاهای خود را در آن میتوانید نگه دارید.با خرید هر قلم کالا یا فرستادن کالا از طرف دیگران به شما میتوانید آنها را در این بخش ببینید..تعداد آنها محدود به 20 میباشد و برای افزایش آن به 50 فضای خالی باید با پرداخت پول واقعی اقدام کنید که معمولا کسی این کار را نمیکند.

 

پایین ترین بخش پروفایل شما به سه بخش تقسیم میشود.
بخش
Career , بخش Bio و در اخر بخش Friends.
برای دیدن هر کدام از انها باید روی ان کلیک کنید، بخش
Friends که کاملا مشخص میباشد و همان لیست دوستان شماست.
در مورد دو بهش دیگر توضیح میدهم.


Career
اینجا شامل چند بخش میباشد:
در این قسمت اول مدال های شما قرار دارد، اگر مدالی گرفته باشید ان مدال به رنگ زرد (طلایی) در می اید (همانطور که در عکس میبینید و تعداد مدال ها هم نوشته شده)این قسمت را به همراه عکس برای شما توضیح خواهم داد:

:Achievements

اولین مدال مدال هارد ورکر هست که من دور ان خط سیاه کشیده ام، مدال ها را به ترتیب توضیح خواهم داد:
اولین شکل با نام
hard worker شناخته میشود و اگر شما 30 روز پشت سر هم در شرکتتان کار کنید در روز 30 ام مدال آن به همراه 5 طلا به شما داده میشود.
دومین شکل
congress member میباشد که هر بار که شما در انتخابات کنگره که هر ماه انجام میشود پیروز شوید به شما مدال آن همراه با 5 گلد یا همان طلا میدهد.
سومین شکل
country president میباشد که به رییس جمهور کشور داده میشود به همراه 5 طلا.
چهارمین شکل
media mogul نام دارد و به افرادی داده میشود که تعداد سابسکرایب های آنها از طرف دیگران به عدد 1000 برسد.
پنجمین شکل
battle hero نام دارد که به کسی داده میشود که در جنگی بیشترین تخریب را داشته باشد.
ششمین شکل
resistance hero نام دارد که به کسی داده میشود که یک انقلاب را آغاز کند و آن را به نتیجه برساند.
هفتمین شکل
super soldier نام دارد که اگر قدرت شما به 5 (و مضربهای 5 مانند 10، 15 و...) برسد به شما داده میشود.
هشتمین شکل
society builder نام دارد که اگر شما 10 نفر را از طریق سایت به بازی دعوت کنید و آنها ثبت نام کنند و به لول 6 برسد به شما این مدال داده میشود.

هر مدالی که میگیرید از طرف سایت 5 گلد بشما تعلق میگیرد

در بخش زیرین مدال ها بخش دیگری وجود دارد که ان را هم برای شما توضیح خواهیم داد:

:Employee
نام شرکتی که در آن کار میکنید را نشان میدهد. از اینجا میتوانید به عنوان میانبر استفاده کرده به شرکت محل کار خود بروید و کار کنید.

:Party member
حزبی که عضو آن هستید را به شما نشان میدهد.

Press director:
روزنامه شما از این بخش قابل دیدن است.


و بخش اخر که نشان دهنده درجه نظامی شماست، درجه نظامی شما را نشان میدهد که بر حسب تعداد جنگ ها و تخریبتان مشخص میشود.وقتی در سایت ارتش ایران ثبت نام کردید میتوانید درجه بندی اینها را ببینید.در ادامه چگونگی ثبت نام در سایت ارتش توضیح داده میشود.
در زیر ان هم مقدار تخریبی که کردید نشان داده میشود و اینکه چقدر باید تخریب کنید تا درجه بعدی را بگیرید.
در مورد این قسمت یه توضبیح مختصر
جایی که فلش قرمز هست درجه نظامی شما هست و فلش ابی تعداد جنگ هایی که کردین را نشان میدهد.
Total damage:
مقدار تخریبی که کردین نشان داده میشود و اینکه چقدر باید تخریب کنید تا درجه بعدی را بگیرید.

 

حال در ممورد منوی Bio توضیح میدهم:
انجایی که در عکس دور ان خط قرمز کشیده شده مقدار سلامتی شما را نشان میدهد که به ان ولنس میگویند
Wellness، حداکثر مقدار سلامتی عدد صد هست، شما باید کوشش کنید مقدار سلامتی شما هر روز از عدد 95 به بالا باشد، هر چه سلامتی شما بیشتر باشد مقدار تولید شما زیاد تر میشود و هر چه سلامتی شما بیشتر باشد در جنگها بیشتر میتوانید بجنگید و قدرت ضربات شما هم بیشتر میشود.
در ازای هر جنگ ده تا از ولنس شما کم میشود.
در بغل ان هم یک لینک دارد به نام بای ولنس، از اینجا در ازای هر دو گلد بشما ده ولنس میدهد. اینجا را فقط برای جنگ های بسیار مهم استفاده میکنیم و گلد های خود را بی جهت حرام نمیکنیم، در ازای هر روز کار کردن بین یک تا پنج ولنس (بسته به مقدار کیفیت کمپانی که در آن کار می کنید) از شما کم میشود که در بدو ورود فقط در شرکت های کیفیت 1 (یک ستاره) کار کنید.
در ازای هر روز نمرین نظامی یک ولنس شما کم میشود.
در ازای هر جنگ ده ولنس شما کم میشود.
راه های بالا بردن ولنس یکی غذای کیفیت بالا هست و یکی هم گرفتن هدیه یا گیفت از دوستان، در صورت جنگ هم یک بار میتوانید در روز از بیمارستان استفاده کنید که اگر به فرض کیفیت بیمارستان شهری که در ان ساکن هستید 5 باشد 50 به ولنس شما افزوده میشود اگر کیفیت بیمارستان شهری که در ان ساکن هستید 3 باشد 30 تا بشما می افزاید، فقط در صورتی میتوانید از بیمارستان استفاده کنید که جنگیده باشید و ان هم فقط یک بار در روز پس در شهری زندگی کنید که بیمارستان کیفیت 5 داشته باشد.

جایی که با فلش قهوه ای نشان داده شده لول شهروندی شما را نشان میدهد.
جایی که با فلش قرمز نشان داده میشود ایکس پی پوینت هست که زیر ان دو عدد مشاهده میکنید، عدد اول میزان امتیاز شماست و عدد دوم اگر به ان امتیاز برسید یک لول بر لول شهروندی شما افزوده میشود.
در ازای هر روز که غذا مصرف می کنید یک پوینت میگیرید.
در ازای کار کردن یک پوینت.
در ازای هر روز تمرین نظامی یک پوینت.
در ازای هر جنگ دو پوینت.
در ازای ریاست حزب یا برنده شدن در انتخابات 20 پوینت میگیرید.

Skills:
اینجا توانایی های شما در کار های مختلف نمایش داده میشود.
در دنیای مجازی ما سه نوع تخصص داریم:

Constructions:
ساختمان سازی که در بخش خانه سازی و ساخت بیمارستان و سیستم دفاعی کار میکنند

Land:
کسانی که در قسمت معادن کار میکنند.

Manufacturing:
کسانی که در بخش تولید کار میکنند.


اول اینکه سعی کنید همیشه از اول فقط در یک تخصص کار کنید زیرا در ازای افزایش توانایی شما حقوق شما هم بعد از مدتی افزایش پیدا خواهد کرد، در ازای هر روز کاری که میکنید بر توانایی شما افزوده خواهد شد که با بالاتر رفتن مقدار اسکیل شما این افزایش کندتر خواهد شد، هر چه توانایی شما بالا تر باشد میزان تولید شما هم بالا تر است.

Strength:
بخش اخر توانایی نظامی شما را نشان میدهد. هر روز تمرین نظامی کنید در ازای هر روز تمرین مقداری به میزان توانایی شما افزوده خواهد شد که مانند اسکیل کاری شما در اسکیل های پایینتر افزایش سریعتر خواهد بود و هر چقدر اسکیل شما بالاتر رود مقدار افزایش آن کمتر خواهد بود.

Erepublik Age:
در زیر همه اینها سن شما را در دنیای مجازی نشان میدهد و اینکه چند وقت وارد این دنیای مجازی شده اید


صفحه بعدی