تبلیغات
سایت کوروش کبیر - اموزش اریپودلیک

آموزش کاریابی و کار کردن

در این قسمت قصد داریم که کار یابی و کار کردن را در دنیای مجازی برای شما اموزش دهیم، در ابتدا که وارد دنیای مجازی میشوید به عنوان اولین اقدام باید کار پیدا کرده و کار کنید، شما بعد از کار کردن حقوق دریافت میکنید و می توانید غذا بخرید و احتیاجات دیگر خود را در دنیای مجازی بر طرف کنید.
اموزش کار را به دوقسمت تقسیم می
کنیم: اموزش کاریای و اموزش کار کردن.
این کار بسیار ساده است و یک دقیقه از وقت شما را در روز نمیگیرد
، چون کار یابی فقط یک بار صورت میگیرد مگر اینکه صاحب کار شما را اخراج نماید یا شما تصمیم داشته باشید در جای دیگر کار کنید اما کار کردن در هر روز فقط کمتر از یک دقیقه وقت شما را خواهد گرفت، پس لطفا به دقت مطالعه بفرمایید.

بخش کاریابی

خیلی ساده است، اول از منوی بالا market را انتخاب کرده و از انجا Human resources را انتخاب کنید.

بعد از ان اگر اولین بار است که میخواهید کار کنید یک صفحه فلش برای اموزش باز میشود چیز خاصی نیست فقط اموزش به زبان انگلیسی هست در پایین صفحه روی اوکی کلیک کنید و به مرحله بعد بروید.

بعد به صفحه بعد میروید که در بالای قسمت سمت چپ ان سه منو کشویی را ملاحظه میکنید که عکس ان را در زیر میبینید:


منو اول کشویی که برای انتخاب نوع مهارت شماست
.
منوی دوم کشویی برای نوع اسکیل شماست
.
منو سوم عکس پرچم کشوری که در ان اقامت دارید هست که به ان دست نزنید
.

اول منوی نوع مهارت را باز میکنیم و صفحه زیر باز میشود:

شماره یک برای کارگران معادن میباشد.
شماره دو ساختمان سازی.
و شماره سه که عکس چکش دارد تولید.
حال که این مهارت ها را شناختیم یک توصیه اگر از بار اول یکی از اینها را انتخاب کردید و دوباره خواستید کار پیدا کنید همیشه سعی کنید بر اساس همان مهارتی که در بار اول انتخاب کرده اید وارد همان شغل بشوید چون هر روز که کار میکنید مهارت شما در ان بخش افزایش پیدا میکند، بطور مثال اگر بار اول شما بخش تولید را انتخاب کرده اید سعی کنید بار بعد هم که خواستید کار کنید همان را انتخاب کنید چون قدرت تولید شما در مهارت های دیگر بسیار کم است و در نتیجه حقوق شما هم خیلی کم میشود، هر چقدر مهارت شما بالا تر باشد حقوق شما هم بالا تر میرود.

حال به فرض یکی از اینها را انتخاب کردیم، به سراغ منوی بعدی برای انتخاب اسکیل می رویم، منو بعد را که باز کنیم صفحه زیر به نمایش در میاید:

اگر برای اولین بار است که کار میکنید باید اسکیل 0-0.99 را انتخاب کنید، ولی اگر برای بار دوم یا سوم است که میخواهید کار پیدا کنید ببینید اسکیل شما در چه رده ای است همان را انتخاب کنید، مثلا اگر اسکیل شما(مهارت در کار)3.65 هست شما در این صفحه عدد 3-3.99 را انتخاب میکنید ولی اگر بار اول شماست چون مهارت شما 0 میباشد همان عدد اول را انتخاب میکنید.
بعد از انتخاب منوی دوم صفحه کار یابی مطابق با تنظیمات شما عوض میشود و میتوانید در خواست کار خانه داران را در پایین مشاهده میاد:


در اینجا من صفحه را برای شما کوچک کرده ام و برای شما توضیح میدهم چطور انتخاب کنید و کدام انتخاب بهتر است
، در سمت چپ شما اواتار کار خانه را میبینید و ستاره های کنار ان نشان میدهد که کیفیت کارخانه چند هست. کارخانه ها کیفیت انها از یک تا پنج ممکن است باشد و هر کارخانه بر اساس کیفیت خود موادی با همان کیفیت را تولید میکند اما نکته ای که باید به ان توجه کنیم این است، اگر در کار خانه کیفیت یک کار کنیم روزی یک ولنس ما کم میشود، اگر در کارخانه کیفیت دو کار کنیم روزی دو ولنس از ما کم میشود، اگر در کارخانه کیفیت سه کار کنیم روزی سه تا . ولنس ما کم میشود و به همین ترتیب پس اگر تازه کار هستید سعی کنید در یک کارخانه کیفیت یک کار کنید زیرا حقوق شما در اول کار کم هست و نمیتوانید برای تامین ولنس خود غذای کیفیت بالا و یا گیفت بخرید. همانطور که در عکس میبینید کیفیت کارخانه اول که با ضربدر مشکی مشخص شده دو هست ولی حقوق ان فقط کمی بیشتر از بقیه هست، کارخانه های دیگر هم که کیفیت انها بالا تر و حقوق انها پایین تر است، اما کارخانه ای که با ضربدر قرمز مشخص شده فقط کمی حقوق پایین تر میدهد اما کیفیت ان یک هست و فقط روزی یک ولنس از شما کم میکند، پس بروی دکمه ابی applyکلیک کنید.
تبریک میگویم شما به همین سادگی صاحب یک شغل در دنیای مجازی هستید
، حال باید کار کنید و حقوق دریافت نمایید.

اموزش کار کردن

این کار بسیار بسیار ساده است و هیچ وقتی از شما نمیگیرد، فقط چند مرحله کوتاه دارد. شما هر روز باید کار کنید و حقوق دریافت کنید.

برای کار کردن از منوی بالا My place و سپس Company را انتخاب کنید.

بعد وارد صفحه کار خانه خود میشوید روی دکمه ورک کلیک کنید:


دکمه
Resign برای استعفا دادن شماست ولی بیاد داشته باشید وقتی جایی کار گرفتین تا 72 ساعت نمیتوانید از انجا خارج شوید مگر اینکه صاحب کارخانه خود شما را اخراج کند.

بعد از اینکه دکمه ورک را کلیک کردید یک صفحه باز میشود که در اتن نوشته شما چه مقدار تولید کرده اید. در اینجا کار شما تمام شده و شما حقوق خود را دریافت کرده اید.

 

نکات مهم

شما فقط یک بار در روز میتوانید کار کنید.
شما فقط در یک جا میتوانید کار کنیئد و نمیتوانید در ان واحد در دو جا کار کنید.
موقع کار کردن شما  از ساعت تقریبا دوازده ظهر به وقت ایران میباشد تا بیست و چهار ساعت وقت دارید کار کنید اگر کار نکیند ان روز کاری را از دست میدهید.
اگر چند روز کار نکیند ممکن است کار فرما شما را اخراج کند و انگاه باید دوباره به بخش کار یابی بروید و کار پیدا کنید.
در پایان یک بار دیگر خلاصه این اموزش ها را برای شما میگذارم:

خلاصه اموزش کار کردن و کار یابی

بسته به اینکه شما بیکار باشید یا کارمند باشید یا کارخونه دار.با پیام های مختلفی در این بخش مواجه میشوید:
حالت اول:
اگر بیکار باشید از شما میخواد که یک کار پیدا کنید برای همین روی گزینه
find a job کلیک کنید سپس لیستی از شرکت ها دیده میشود که بر حسب اینکه در قسمت پروفایل که در بالا توضیح داده شد اسکیل شما چند باشد باید کارخانه مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه apply را فشار دهید تا استخدام شوید.دقت کنید که در کارخانه ای بالاتر از اسکیل خود عضو نشوید چون بعد از هر روز کار کردن ولنس شما بر حسب درجه کارخانه کم میشود به همین دلیل اگر اسکیل شما 2 میباشد کارخانه 2 ستاره را برای کار انتخاب کنید .اما با توجه به اینکه اکثر شما تازه به بازی آمده اید و اسکیل 0 دارید کمترین مقدار ممکن را انتخاب کنید تا ضرر نکنید. هر بار در جایی استخدام شوید تا 3 روز نمیتوانید استعفا دهید مگر اینکه در این مدت کارخاندار شما را اخراج کند.
حالت دوم:
شما استخدام شده اید .برای کار کردن در کارخانه روی کمپانی که کلیک کردید صفحه ای باز میشود که در آن نوشته:
you haven't worked today و دکمه ای وجود دارد که روی آن نوشته شده: work که روی آن کلیک کنید تا در آن روز کار کنید.مثل شکل زیر:

حالت سوم:
شما کارخان
ه دار هستید.چون این قسمت برای مبتدیان تهیه شده و کارخانه داری مربوط به لول های بالا تر میباشد.قبل از کارخانه دار شدن شما ابتدا باید تجربه کسب کنید که در این مدت میتوانید از دیگران در این مورد سوال کنید.تا بر تجربه شما افزوده شود.


صفحه بعدی