بازی های آنلاین یا اینترنتی

نویسنده اقای امیر محمد امیری

همان طور که در خلاصه گفته شد بازی های آنلاین  بازی هتی آنلاین بازی هایی هستند که به کاربران اجازه میدهند که با هم بازی کنند در بیشتر این بازی ها به این مععنا نمیباشد که کاربر حتما به اینترنت ADSL نیاز دارد تا بازی هایی پر سرعتی مانند Warcraft یا conter و... را انجام دهند (حتی از نظر خود من به این بازی ها آنلاین گفته نمیشود چون در این بازی ها پس از اتمام بازی بازی شما تمام شده و دیگر نمیتوانید آن را بازی کنید اما در بازی های آنلاین شما این امکان را دارید که حتی پس از خروج شما از بازی بازی شما متوقف نشده و به طور خودکار بازی ادامهدارد پس کاربر باید خود را برای زمان هایی که در بازی نیست آماده کند.) بنابر این صفحه ی اصلی این سایت ها یا صفحه ی بازی مانند همین سایت خودمان  میباشد با تفاوت این که در آن هر لینک عکس(بنر) مخصوص به خود را دارد. البته اصلا فکر نکنید که این مسخره است چون این خودش هم استادانه است. در هر بازی آنلاین آن بازی به وسیله ادمین یا پلیس های مخصوص آن بازی اداره میشود تا از وجود چند آیدی و تخلف جلوگیری شود.  در هر بازی قسمت هایی به نام پلاس وجود دارد که به کاربران در ازای پرداخت مبلغی امکانات بیشتری میدهد.به سراغ چند بازی و توضیح آن میرویم (البته توضیح خود سایت)در اینجا ابتدا به سراغ بازی های فارسی و سپس انگلیسی میرویم. پس: (برای رفتن به هر بازی روی اسمش کلیک کنید)

 

تراوین:در این بازی شما دهکده ای را دارید و میتوانید آن را اداره کنید. سرباز ساخته و از آن دفاع کنید البته این بازی طرفدار های بسیاری دارد ولی از نظر من فرم این بازی کمی ابتدائی است البته پیچیدگی بسیار دارد ولی گرافیک خیلی جالبی ندارد.
www.travian.ir

صحنه هایی از بازی

 

 

++

عکس های نیروهای ناتارها در تراوین

اینم عکس هاشون
چماقدار
pikeman
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

20 35 50
سلحشور تیغدار
Thorned Warrior
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

65 30 10سرباز نگهبان
Guardsman
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

100 90 75***********************


سوارکار آکس
Axerider
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

155 80 50


شوالیه ی ناتار
Natarian Knight
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

170 140 80فیل جنگی
Warelephant
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

250 120 250


سنگ انداز(کاتا)
Ballista
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

60 45 10پرنده خبر چی
Birds Of Prey
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

0 10 0

امپراطور ناتار
Natarian Emperor
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

80 50 50


مهاجر
Settler
حمله دفاع در پیاده دفاع در سواره

30 40 40
l

]

++++++++++++++++++++++++++++++++++]
با هم داستان نیرو های ناتار ها می شنویم:


نیزه دار ناتار:

یزه های دراز و بسیار تیز این سربازان، به عنوان اصلی ترین خط دفاعی ارتش ناتار در هر جنگی به كار می رود. نیزه داران ناتار مدافعانی بسیار بی پروا و جنگجویانی دلیر هستند كه با چالاكی خود، سواران ارتش دشمن را از اسب به زیر كشیده و هلاك می كنند.تیغ پوش

تیغ پوش، نامی است كه به دلیل لباس رزم خاصی كه این سربازان بر تن دارند، به آنها داده شده است. كلاه خود تیغ دار و مچ بند و شانه بند های خاردار زره این سربازان، دلیل این نامگذاری است كه دور از ذهن هم به نظر نمی رسد. این مردان تعلیم دیده و سمج، پیشنهاد جنگ با هر جنگجوی كوته فكری كه قصد حمله به آنها را داشته باشد، رد نكرده و با گرزهای كشنده ی خود، از او پذیرایی می كنند.


محافظ ناتار
اینها، سربازانی هستند كه توسط مردم خود، تحسین شده و توسط دشمنانشان، هولناك خطاب می شوند. محافظین ناتار با وجود اینكه اسب ندارند، به دلیل اینكه سربازانی همه فن حریف و انعطاف پذیر هستند، از ارزشمندترین قوای ارتش خود به حساب می آیند. از آنها به عنوان جنگجویان متبهری كه تقریبا هیچ شانسی برای برنده شدن به حریفشان نمی دهند،* یاد می شود. به دلیل ابزارهای جنگی پیشرفته و مجهزی كه دارند، می توان از آنها به عنوان مدافعانی قدرتمند و قابل اعتماد نیز استفاده كرد.

پرندگان شكاری یا جاسوس:
ناتارها از دسته های عظیم پرندگان شكاری برای جاسوسی از دشمنانشان استفاده می كنند. به همین دلیل، اینكه بتوان نیروهای جاسوسی ارتش ناتار را متوقف كرد، غیر ممكن است. اما از سویی دیگر، حتی یك روستایی ساده نیز می تواند این پرندگان در حال پرواز و جیغ كشیان را مشاهده و از آمدن آنها باخبر شود.

تیشه زن
همون سوارکار آکس هستش.
زمانی كه یك تیشه زن، اسب خود را زین می كند و برای جنگ آماده می شود، بوی مرگ، تباهی و اجساد پوسیده همه جا را فرا می گیرد. درست با همان مهارتی كه یك مزرعه دار، داس خود را برای درو كردن گندم به كار می برد، تیشه زن نیز، تیغ برنده ی خود را برای قطع گردن دشمنانش، در هوا به رقص در می آورد. تنها یك مرتبه نوازش گردن حریف، كافیست تا سر از گردن او جدا كرده و هر ناظری كه شاهد ماجراست، از ترس به خود بلرزد و برای حفظ جان خویش، شیون و زاری و التماس كند.

شوالیه ی ناتار
تنها ماهرترین و قوی ترین جنگجویان ناتارها از تمرینات سخت و طاقت فرسای تبدیل شدن به یك شوالیه، زنده و سربلند بیرون می آیند. با دیدن نحوه ی جنگیدن آنان، طعم ترس و دلهره ی واقعی را خواهید چشید و معنای یك جنگ حقیقی را درك خواهید كرد. آنها هنگام شمشیرزنی، چنان در استفاده از شمشیرهای خود ماهر هستند كه گویی در حال تكان دادن یكی از بازوان خود می باشند. همچنین، به قدری با سپرهای فولادی خود اجین شده اند كه گویی این سپرها، قسمتی غیر قابل هجوم از اعضای طبیعی بدن آنهاست. حتی اسبهای این شوالیه ها نیز تمرینات خاص و آموزشهای سطح بالایی را دیده اند. هیچ اسب معمولی ای توان حمل زره ها و خورجین های اسب های تنومند شوالیه های ناتار را ندارد، چه برسد كه بتواند شوالیه های سنگین وزن را نیز حمل كرده و به جنگ برود. زمزمه های پیروزی های پی در پی این شوالیه ها، حتی تا سرزمین های بسیار دور نیز پراكنده شده است و باعث گسترش رعب و وحشت مردم سراسر دنیاست.


فیل های عظیم الجثه ی جنگی
هیچ قومی جز ناتارها نمی داند كه چگونه این موجودات غول آسا را رام كند و نمی تواند این حیوانات عظیم الجثه را وادار به اطاعت از خود و شركت در جنگ ها نماید. هیچ دیوار یا صخره ای، نمی تواند در مقابل حملات این فیل های جنگی بایستد. این ماشین متحرك كشنده و ویرانگر، هر چیزی را كه با آن مخالفت نماید و یا سر راهش بایستد، چه انسان باشد و چه ساختمان های عظیم، زیر پاهای خود لگدمال و به خاك تبدیل می كند. این فیل های بی احساس، ساخته شده اند برای به خاك و خون كشیدن دشمنان ناتارها.

منجنیق عظیم
ناتارها مهندسین بسیار خوبی نیز بودند. آنها قبل از هر قوم دیگری، ماشین آلات جنگی را ابداع كرده و در طی سالیان دراز و جنگ های بسیار بزرگ، این ابزارهای جنگی را تا حد كمال، ارتقا و پیشرفت داده اند. منجنیق عظیم ابداع شده توسط ناتارها، یك ابزار كمان مانند بسیار بزرگ است كه گلوله های سنگی خود را با چنان نیرویی پرتاب می كند كه هیچ دیوار یا سپر دفاعی ای نمی تواند در مقابل آن بایستد. زمانی كه مهندسین ناتار، قطعات این منجنیق عظیم را از هم جدا می كنند تا آن ها را بوسیله ی هزاران اسب و گاری، به مكان های دیگر منتقل نمایند، در چند فرسخی اطراف این منجنیق ها، هیچ چیزی جز خرابه های قصرهایی كه یك روز سازه هایی عظیم و باشكوه بوده اند، دیده نمی شود.

ارتش ناتارها یا همون سنانور
قتی سخنی از ارتش ناتار به میان می آید، ترس و وحشت از هیبت این ارتش، همه جا را فرا می گیرد. همه ی مردم به تحسین عظمت آنان می پردازند و نام آنان، لرزه به اندام هر جنگجویی می اندازد. هیبت ناتارها درست مانند پادشاهان و تجهیزات آنان بسیار چشمگیر است. ناتارها كاملا به قدرت خود واقف هستند و خوب می دانند كه چگونه اقوام سركش را سر جای خود نشانده و مطیع فرمان خود نمایند. آنها به قدری قدرتمند و شكوهمند سخن می گویند كه تنها با یك رجزخوانی ساده، تمام مردم یك دهكده را به اطاعت از خود وا می دارند.

مهاجر
هاجرین دلیر دنیای تراوین كه معماران خبره ای نیز به شمار می روند، با میل و رغبت تمام و با اطلاع از تمامی راز و رمزهای مربوط به كشت و زرع، ساخت قصرهای باشكوه و دفاع از سرزمین خود، در گروه های سه نفره به جهان اطراف سفر می كنند تا سرزمینهایی را به نام پادشاهان ناتار خود فتح و د%

++++++++++++++++++++++++++++++++++
امیدوارم خوشتون اومده باشه.
من که از اون فیل میتوسم دیگه شما رو نمی دونم!!

ممنونم

اینم پیدا کردم بد نیست

BiteFight:: در این بازی شما نقش خون آشام یا گرگینه ای را دارید و میتوانید در جنگ باستانی آنها شرکت کنید. میتوانید بجنگید در قبایل بروید یا به انسان ها حمله کنید. البته این سایت در بعضی از شهر های ایران به علتی که معلوم نیست چرا؟ فیلتر شده است. متاسفانه صحنه ی خاصی از این بازی هم اکنون در دسترس ندارم.

www.bitefight.ir

ایکاریم: من خودم شخطا این سایت رو بهتون معرفی میکنم کارایی اش مانند تراوین هست ولی با گرافیک بالا تر و کمی کارایی و پیشرفت آسانتر همانطور که گفته شد شما میتوانید نیرو بسازید از شهر خود دفاع کنید تجارت کنید حمله و غارت کنید و... البته توضیح کامل را بعدا در تکمیل این مقاله به خدمتتون میرسونم.

ir.ikariam.com

 

erepublik: در این بازی شما میتوانید به یک کشور مثلا ایران بپیوندید و در کارخانه ای کار  کنید  و به تمرین نظامی بپردازید واز ایران در مقابل کشور های بیگانه دفاع کنید و برای زنده ماندن غذا تهیه کنید و حتی انقلاب کنید یا عضو حزبی شوید و روزنامه بسازید و حتی رئیس جمهور یا از اعضای مجلس شوید و در رای گیری شرکت کنید و...

www.erepublik.com

 

gladiatus: در این بازی شما نقش گلادیاتوری را به عهده دارید و باید روال بازی را طی کنید تا به یک گلادیاتور نیرومند تبدیل شوید و در جنگ پیروز شوید البته نسخه ی فارسی این سایت در حال باز سازی استو این نسخه انگلیسی میباشد.

www.gladiatus.com


این هم دوتا بازی برای فوتبال دوستان البته هر دوتاش هم به زبان زیبای فارسی میباشد.

توضیح این دو بازی رو اول میدم چون این دوتا خیلی به هم شبیه هستن. در این دو بازی شما مربی یک تیم فوتبال هستید . شما باید ترکیب تیم خود رو بچینید برای تیم استادیم و بدنساز بگیرید. حتی بازیکنان پیر تیم خودتون رو عوض کنید و تعویز کنید حتی باید طوری ترکیب ببندید که با آب و هوای اون روز مسابقه جور در بیاد حتی زمانی که انگیزه تیمتون پائین میاد باید جلسه روانشناسی بزارین و میتونین در لیگ شرکت کنید و... مطمئنم که خوشتون میاد.

بازی اول:(من خودم این رو ترجیح میدم)

myfc.ir

بازی دوم:

hattrick


katsuro : در این بازی زیبا شما نقش یک سامورایی قدرتمند را بازی می کنید و در نقشۀ که در اختیار دارید با دشمنان می جنگید و سلاحها و مرتبه خود را افزایش می دهید در این بازی شما جنگهای خود را می بینید.

s1.katsuro.co.uk


ogame : بازی فضایی استراتژیکی است که شما در آن فرماندهی پایگاه را به عهده میگیرد

www.ogame.org


kingsage : بازی استراتژی آنلاین شما فرمانده یک سرزمین می شوید و در آن شروع به ساختن املاکتان می کنید تقریبا مثل تراوین و ایکاریم.

www.kingsage.org


battle-knight :بازی استراتژی آنلاین که شما فرمانده شوالیه ها می شوید


اینجا هم یکسری بازی میزارم که اگه بخواین بازی کنید باید برنامش رو دانلود کنید. البته این ها واسه سیستم هائی که ADSL دارن خوبه:

second life: بازیش تقریبا مثل sims هست با فرق اینکه خیل خیلی کار هایی که میکنید طبیعی تر هست. حتی وقتی سرکار میری هم باید باهاش باشی.


banghowdy: این بازی حالت وسترن هست بازی خیلی خیلی قشنگی هست و حتی دارای چت روم و کار هائی خیلی متنوع تر هم هست. در ضمن برای بازی باید برنامه جاوا هم داشته باشید


metin2: این هم یک بازی جنگی هست ولی خیلی درموردش اطلاع ندارم. ولی اینطوری که بهنظر میاد بازیش خیلی پر طرفدار هست.

جنگ خان ها:این بازی بازی بسیار زیبا وجذابی است تقریبا مانند ایکاریک وتراوین است ولی بهتر است در این بازی شما خان یک خاندان میشوید وشهری برای خودتان دارید شما چند فرزند پسر ودختر دارید که میتونید اسم ان ها را تغیر دهید وان ها ازدواج هم میکنند با هرکسی که شما بخواهید در این بازی شما باید یک نژاد انتخاب کنید مانند پارس ها المان ها فرانک ها و...

وخیلی کار های دیگر هم میشود کرد.

پنگوئن های قطبی بازی پیشنهادی از طرف من:در این بازی شما یک باغجه دارید وان را میسازید وبه شهر های مختلفی میروید به نظر بازی بدی میاد ولی بهترین بازیه تا امتحان نکنید نمیفهمید قدرش رو

بازی جنگ کهکشان ها:من زیاد با این بازی اشنا نیستم اما مانند تراوینه در اون ساختمان میسازید وکاملا مانند تراوین ولی در فضا

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 شهریور 1388    | توسط: lord gods    | طبقه بندی: همه، بازی،     |
نظرات()